hejruszaj.pl

hejruszaj.pl

Sporty idealne na zime

Sporty idealne na zime

Steamboat Powdercats jest unikalny w porównaniu do podobnych Outfitters w innych miejscowościach narciarskich. Niektórzy zaczęli zapraszając zaawansowanych narciarzy i jeźdźców, ale niewielu krawca każda podróż dla maksymalnej wygody i przyjemności. Goście są grupowane w oparciu o zdolności. To eliminuje nacisk na laików, aby nadążyć i umożliwia zaawansowany narciarz spadek klify lub młotkiem poprzez ścisły osika polanach.

Każda maszyna snowcat pomieścić do dwunastu osób, w towarzystwie dwóch przewodników. Te doświadczonymi przewodnikami są tam, aby wybrać najlepsze przejazdy, pomoc w biegu i oferują profesjonalną poradę. Jak można nauczyć się zarządzać głębokim śniegu, spadające wiąże się stało, w którym to przypadku prowadnice są szczęśliwi ci pomóc proszku. Oferują one instrukcji i pomocnych wskazówek w ciągu dnia, aby pomóc ograniczyć te nieuniknione fumbles. Na szczęście, ciało-spotyka-proszkowe doświadczenie jest bardzo korzystne dla organizmu, spełnia twarde -PACK spotkania może miałeś na stoku. Po nartach cały dzień z tej małej grupy, będziesz odejść z kilku nowych przyjaciół.

Jak dzień toczy się dalej, zaczniesz czuć się jak gwiazdy w profesjonalnym wideo narciarskiego. Będziesz mieć również prawdziwe rozumienie terminu „strzałów w twarz”, w końcu! Ponadto, ponieważ spółka płaci profesjonalnych fotografów do robienia zdjęć podczas całej podróży, udowadniając swoją waleczność proszku do znajomych z powrotem w domu nie będzie problemem.

Steamboat Powdercats jest o przywilejów. Oprócz wolnego dysku zdjęć, istnieje długa lista bezpłatne premii. Personel będzie można odebrać w danym miejscu zakwaterowania, karmić ci śniadanie, pasuje Ci narty lub snowboard i żadnych dodatkowych narzędzi może być konieczne. Przekąski i wody są, taksówki Snowcat trzymane są ładnie i przyjemnie, a gorące trzydaniowy posiłek jest przygotowany do przerwy na lunch, lista jest długa …

To gdzie luksus spotyka hardcore. Szlakiem snowcat nartach jest kolejnym krokiem w romans ze sportów zimowych. Nie pomarańczowe liny „out-of-granic”. Brak lekkomyślnych nastolatków cięcia można wysiąść na skrzyżowaniu szlaku. Wystarczy proszek i solidne poczucie dobrze wydane pieniądze.

Artykuł dzięki: