hejruszaj.pl

hejruszaj.pl

Nordic walking – przydatna literatura

Nordic walking - przydatna literatura

Magazyn Świat Biegacza przeprowadza ocenę, wymyślić ich bieżni najlepszym liście rankingowej. W przeciwieństwie do innych produktów związanych ze sportem, że sportowiec opinii magazyn w ujęciu rocznym, bieżnie, wyjaśniają, nie są intensywnie i stale przebudowany i zmodernizowane. Zatem najlepszym bieżni zaleca lista pozostaje niezawodny poradnik do trzech lat dla tysięcy sportowców i ćwiczenia entuzjastów, którzy poszukują World Magazine biegacza informacji o produkcie fitness.

Bieżnie, że Świat Biegacza został wpisany na jego obecny bieżni najlepszym zalecanej listy wykonana tę listę w wyniku długiego procesu, który wziął pod uwagę wszystkie rozmiary, kształty i poziom wytrzymałości użytkowników bieżni. Były testowane 12 bieżnie, z 15 testerów obu płci, od 110-210 funtów. W wieku 25-55, te testery ran lub chodził setki mil, przy różnych prędkościach i pochylnie. Niektóre były sportowców wysokiej klasy, inni nie tak trwałe. Co zaskakujące, o World biegacz na bieżni najlepszym Lista zalecanych w tym roku jest to, że choć większość uczestników były nowe bieżnie, że skończyło się jak najlepsze zalecana lista bieżnia bieżnie były te same zalecane trzy lata wcześniej. Kryteria tej liście są na amortyzację, stabilność, sterowanie i wyświetlacz, co daje ogólną ocenę, jak również.

Urządzenia, które złożyły najlepsze bieżni Świata Lista zalecanych bieżącego biegacza są prawdziwe, handlu detalicznego na $ 3795, a ocena 8,1; NordicTrack, Sklepy na $ 3500, którego ogólna ocena wynosi 7,6; Precor; Numer trzy na bieżni najlepszym Zaleca listy, jest również w cenie $ 3500, z 7,3 ocena. Czwarty najlepiej jest $ 4995 Cybex, który przyniósł mu ocenę 7.1; Life Fitness, $ 3500, jest oceniane ogólnie na poziomie 7,0; $ 4495 Landice, ogólna ocena 6,9, jest następny na liście.

Artykuł dzięki: