hejruszaj.pl

hejruszaj.pl

Nordic walking – geneza

Nordic walking - geneza

1) Wypełnij wanna z ciepłą wodą -nie poparzenia wodą, po prostu tak gorące jak można znieść, i moczyć nogi aż woda zamienia zimno.

2) Spróbuj usiąść jeśli masz chwilę. Są chwile, kiedy zbyt dużo stania i chodzenia po biurze lub w domu powoduje, że pulsujący ból stóp.

3) zapisać się do lekcji pływania. Ciśnienie od nadużywania stóp może zostać zwolniony, jeśli spędzić trochę czasu w basenie. Poczujesz się nie tylko odmłodzony po kilku okrążeniach, ale jest to również prawdopodobnie najlepszym sposobem, aby pracować nad swoimi mięśni stopy. Następnie spróbuj masować nogę z żeli przeciwzapalnych, ponieważ mogą one być szczególnie skuteczne po tym jak spędził jakiś czas w wodzie. Wystarczy pamiętać, aby osuszyć stopy całkowicie przed wcierać żel na nim.

4) ból stóp łuk może być czasami spowodowany przez opuchniętych mięśni. Zapraszamy na relaksujący masaż całego ciała i poprosić trochę czasu masującego stopy. Masaż pomoże Ci poprawić krążenie krwi w tym obszarze i łagodzenia bólu w tym samym czasie.

Artykuł dzięki: