hejruszaj.pl

hejruszaj.pl

Jak nie narazac sie na kontuzje

Jak nie narazac sie na kontuzje

Płakałam, zatrzymał się, zawierał się i podniósł moje okulary. Nie było sekcji „okulary” dziewczyny na boisku, albo. I umieścić je z powrotem i dalej jak moja część indyjskiego siebie i część czarnej ja obudziłem się i wiedział, że nie był Jezus Chrystus Pan. Na pewno nie będę nigdzie w życiu. Westchnąłem. Chciałbym powiedzieć tym ludziom coś, jakoś, ale nie wiem co.

I poszedł dalej. Ostatecznie był wysoki punkt dziewczynka. Jak już wcześniej wykazywał odwagę, pozwolili mi. Prawdopodobnie starsze dziewczęta katolickie. Wypuścili mnie warunkowo, co, ja nie wiem. Kiedy przyznał mi sprzyjał Indian, zwłaszcza wodzów indiańskich, że mnie wywalili. I przeniósł się do segregacji judeochrześcijańskiej – lub w większości żydowskiego – lub jakiejkolwiek części było to, cottoned się to naprawdę jest sekcja żydowska, ale wiesz, że ci chrześcijanie, czytać oboje książki … I wywieszony z nimi i to usłyszał:

Panna Lucy miał parowiec

The Steamboat miał dzwon

Panna Lucy poszła do nieba

The Steamboat udał się do komentarzy

Operator, daj mi numer dziewięć

A jeśli mnie odłączyć

skopię cię w pupę

chłodziarka

Był to kawałek szkła

Panna Lucy usiadł na nim

I złamała trochę o mnie

Nie więcej pytań

Powiem wam już więcej kłamstw …

Brzmiało to jak teksty piosenek sztuki, pisaniem i humoru wszystko zwinięte w jedną. I to było robione przez zło, leering, lubieżny dziewczynek. Kto myślał, że od segregacji rasowej coś znaczy, tak uczynili?

Więc dodałem ostatnie wiersze, już. Które były:

Chłopcy są w łazience,

Dokonywanie ciasta czekoladowe.

Nikt nie był naprawdę pod wrażeniem tego. To było najlepsze, co mogłem zrobić, to z wdziękiem przeprosił. Ponieważ wszyscy byli gotowi, aby przejść do Wietnamu zbyt szybko.

Potem musiałem wędrować, będąc jedyną dziewczyną tłuszczu, do sekcji małe dzieci z placu zabaw.
Artykuł dzięki: