hejruszaj.pl

hejruszaj.pl

Sporty idealne na wakacje

Sporty idealne na wakacje

Na następne wakacje narciarskiego prawdopodobnie będziesz nartach. Należy również poddać się ładne kolacje, spędzić trochę tak potrzebnego czasu w wannie z hydromasażem, a może dostać masaż, bo kto nie zasługuje na trochę odprężyć teraz i wtedy? Na wszelkie sposoby, robić te rzeczy. Ale tym razem nie sprzedają swoje wakacje krótki. Jest wiele do odkrycia i cieszył. Biorąc swoje zimowe wakacje do następnego poziomu jest łatwa w Steamboat Springs, Colorado.

Można spędzić tygodnie korzystania ze wszystkich atrakcji na świeżym powietrzu w Steamboat. Jak dziecko w sklepie ze słodyczami, masz do wyboru wielu kuszących atrakcji. Skuter śnieżny, jazda konna, rakietach śnieżnych, wspinaczka lodowa, narciarstwo biegowe, balonem, snow-tubing i gorących źródeł, aby wymienić tylko kilka. Jak o wybierając coś, co nigdy nie myślałem, że spróbuję. Jak nartach backcountry brzmi? Zbyt przerażające? Zbyt żmudne i trudne? Dobra wiadomość, tu w Steamboat, to ułatwiają.

Z szlakiem firm wycieczkowych, takich jak Steamboat Powdercats nie ma wymagane turystyka, i nie martw się, nie trzeba być podwójnie czarny diament narciarzem. W rzeczywistości, jeśli obroty na niebieskich tras szukasz delikatniejszych niż jesteś gotowy! Steamboat Powdercats daje dostęp do placu zabaw 10.000 akrów proszku backcountry. W okolicy znajduje się teren dla wszystkich umiejętności, od średniej do eksperta. Dla narciarza lub zawodnika, który jest nowy w proszku, prowadnice wybiorą szeroko otwarte miski i łagodne stoki, z pewnymi rzadkimi drzewami. Dla bardziej agresywnego kierowcy, ostrzejsze i bardziej stroma drzewa teren jest obfite. Wspólny wątek jest proszek. Jeśli kiedykolwiek miał „pierwsze utwory” w ośrodku narciarskim, to docenić potencjał wielkiej nartach w backcountry. Teraz wyobraź sobie, że „pierwsze utwory” pływający uczucie trwające przez cały dzień.

Artykuł dzięki: