hejruszaj.pl

hejruszaj.pl

Narciarstwo biegowe – pierwsze kroki

Narciarstwo biegowe - pierwsze kroki

Narciarstwo biegowe, znany również jako narciarstwa biegowego lub narciarstwa xc wymaga pewnych podstawowych urządzeń, które można albo wynająć lub kupić. Dla rekreacji Nordic narciarz patrząc na wycieczkę w ich podwórku lub w lokalnym centrum turystycznego, początkujący będą musiały xc narty turystyka, buty, wiązania i kijki. W przeciwieństwie to alpejskie kuzynów skandynawskich narty są dołączone do wiązania się tylko na palcach, dzięki czemu bagażnik wyginać jak są napędzane do przodu. Te narty są węższe i lżejsze niż ich alpejskiego kuzyna, a długość biegun jest zazwyczaj dłuższy.

Sport narciarstwo xc ma dwie główne techniki – klasyczne i skate. Użytkownik rekreacyjny na ogół zaczyna się od klasycznej metody, która jest, co większość ludzi zazwyczaj widzieliśmy, używając przekątnej kroku. Klasyczna technika dla początkujących jest trochę jak chodzenie lub bieganie. Narty są napędzane do przodu przez umieszczenie masy ciała na jednej nodze i popychając do przodu leczy dół. Bieguny huśtawka naprzeciwko nóg. Trzeba zachować swoje kolana i kostki elastyczna, zachowując swój ciężar na jednej z nart w czasie, i oddanie piętę w dół najpierw na narty do przodu, dzięki czemu można włączyć „strefę kopa” – w którym znajdują się wosku lub ryby skale i uzyskać tyle trakcji do napędzania się do przodu. Na pierwszy xc koncertowania może wymagać nieco więcej równowagi, ponieważ powiązania są dość elastyczne i pięta nie jest podłączony. Mając wystarczająco dużo praktyki, narty biegowe staje się łatwe i pozwala uciec od tłumów i do jakiejś pięknej zimowej scenerii. Dla początkujących, biorąc lekcję jest warto.

Skate nartach jest również świetna zabawa, ale wymaga osobnego sprzętu, ponieważ narty Skate są zazwyczaj krótsze, wiązania są bardziej sztywne, a bagażnik jest sztywny. Niektórzy decydują się nurkować w prawo na łyżwach, ponieważ jest szybsza i wymaga większego wyjście układu krążenia. Łyżwiarstwo jest trochę jak łyżwiarstwie szybkim, więc jeśli kiedykolwiek były łyżwy, przejście nie jest zbyt trudne.

Większość początkujących narciarzy XC mają tendencję do ponad sukni. Ten sport jest Nordic aktywności układu krążenia i znaczna energia jest wywierana. Sukienka w warstwach, tak aby się ogrzać, jak jesteś na nartach można rzucić warstw i pozostają wygodne całym treningu lub wycieczkę.

Artykuł dzięki: