hejruszaj.pl

hejruszaj.pl

Co daja nam dlugie spacery

Co daja nam dlugie spacery

Ny Carlsberg Glyptotek w Kopenhadze jest wolne w niedziele, duński Centrum Architektury w Kopenhadze jest wolna od 5 po południu do 9 wieczorem w środy i Muzeum Kopenhadze w Kopenhadze jest wolne w piątki.

Arsenał Królewski Museum, The Hirschsprunga Collection, Royal Danish Naval Museum, Muzeum Thorvaldsena w Kopenhadze w Kopenhadze oraz Duńskie Muzeum Łowiectwa i Leśnictwa w Hørsholm są wolne w środy.

Sprawdzanie z lokalnym biurze turystycznym można uzyskać informacje na temat innych muzeów i atrakcji w całej Danii ze specjalnymi dni wolne wjazdu.

Rabat zwiedzanie

Warto zastanowić się kupując karty korzyści lub jazd odwiedzić kilka atrakcji, w krótkim odstępie czasu. Karty te zazwyczaj dają zniżki na wstęp lub bezpłatny dostęp do niektórych atrakcji. Wiele-a-krotnie karty te są również wyposażone w opcję swobodnego transportu.

Bezpłatne przewodniki

Jeśli odwiedzasz Ribe, Ebeltoft lub Odense, można otrzymać bezpłatny wstęp do historii miasta poprzez połączenie jednego z spacery miasta crier użytkownika. W miesiącach letnich można dołączyć nowy Copenhagen Tours „, kierując się na spacer po mieście, które trwa około trzech godzin i daje inne spojrzenie na stolicy Danii. Przewodniki te są ochotnikami i można zdecydować się na wysokości powinny być zapłacone. Jeszcze jedna opcja jest dołączyć do jednej z Muzeum Kopenhadze wolne miasto spacery. Te spacery odbywają się w każdą niedzielę od maja do września.

Zakup bilet dwustrefowy i biorąc autobus port lub autobus 11 jest kolejną alternatywą dla niekierowanych wycieczkę po Kopenhadze. Obie te linie przechodzą przez kilka głównych dzielnic i zabytków w Kopenhadze – jeden po ziemi, a drugi drogą morską.

Kilka dużych miast oferują bezpłatne podwalks i podcasty, które mogą służyć jako przewodnik po mieście.Skontaktować się z lokalnym biurem podróży lub szukać w internecie, aby zobaczyć, czy oferują one podcasty lub podwalks. Na przykład, duński Architecture Centre poczyniła szereg ekscytujących podwalks, które można pobrać z ich strony internetowej.

Są to miejsca, które można odwiedzić z minimalnym lub bez opłaty w Danii. Aby bawić się bez spalania kieszenie, zachować wolne od opłat dni pod uwagę podczas planowania, aby odwiedzić ten kraj.

Suri Akhila jest pisarzem / redaktor w dziedzinie turystyki międzynarodowej. Ona jest obieżyświat, który uwielbia pisać o różnych miejscach i konsultant wiz odwiedzić. Jeśli szukasz więcej informacji na temat Visit Denmark Wizy nią skontaktować.

Artykuł dzięki: